Polityka prywatności i plików cookie Czytaj więcej
Ustaw region: Poland

Szybka dostawa przesyłek dla Twojej firmy.

HRX dostarcza paczki do Paczkomatów, Punktów odbioru oraz kurierem w Finlandii, Szwecji, Estonii, Łotwie, Litwie i Polsce. Zapewniamy dostawy do ponad 17 000 paczkomatów w Polsce, 2000 w Szwecji, 287 w Estonii, 298 na Łotwie, 350 na Litwie i 1700 lokalizacji w Finlandii.

Czas dostawy od odbioru paczki w magazynie nadawcy do miejsca odbioru paczki to 1-3 dni robocze. Maksymalne wymiary paczki do paczkomatów, to 38 x 39 x 64 cm a maksymalna waga paczki to do 20 kg (Szwecja) i 30 kg (Finlandia, Estonia, Łotwa, Litwa i Polska) lub przy dostawie kurierem maksymalne wymiary paczki to 60 x 60 x 120 cm, a maksymalna waga paczki to do 30 kg (Finlandia, Estonia, Łotwa, Litwa i Polska).

Dajemy możliwość wyboru punktu doręczenia w pobliżu odbiorcy, aby w łatwy sposób odebrać przesyłkę. Paczkomaty (czynne całą dobę) oraz punkty odbioru Paczek znajdują się w popularnych punktach sprzedaży i sklepach z dogodnymi godzinami otwarcia (również w święta). Odbiorcy są powiadamiani poprzez wysłanie wiadomości SMS i e-mail o przesyłce, gdy zostanie ona dostarczona do Terminalu Paczkomatowego lub Punktu Nadania Paczek i kiedy przesyłka będzie gotowa do odbioru. 

 

Dlaczego warto wybrać usługi doręczania paczek HRX?

· Szybki i niezawodny odbiór od nadawcy i doręczenie przesyłek w każdy dzień roboczy z dostawą do Paczkomatów i Punktów odbioru w ciągu 1-3 dni roboczych

· Wygodny portal zamówień HRX, który ułatwia złożenie zamówienia w jednym kraju i wydrukowanie etykiety wysyłkowej w jednym miejscu

· Możliwość zintegrowania zamówień z Twoim systemem informatycznym

· Wtyczki do platform sklepów internetowych: WooCommerce, Shopify, Prestashop, Opencard, Magento    

· Śledzenie statusu dostawy on-line (track & trace)