Polityka prywatności i plików cookie Czytaj więcej
Ustaw region: Poland

Finland

English Suomi

Estonia

English Estonian

Latvia

English Latvian

Lithuania

English Lithuanian

Poland

English Polish

Sweden

English Svenska

Solidność transportu w Polsce gwarantowana

Nasza nowoczesna flota i terminale z profesjonalnymi kierowcami zapewniają, że transport przesyłek w Polsce jest zawsze na czas. Inni robią, co mogą, my robimy to, czego potrzebujesz!

Klientom HRX możemy zaoferować dostawy krajowe nawet tego samego dnia, dzięki czemu mogą cieszyć się przywilejami najszybszego transportu w Polsce. Nasza wszechstronna flota pozwala nam szybko i niezawodnie transportować przesyłki tak standardowe jak i ponad gabarytowe palety i inne ładunki.

Oprócz zwykłych towarów jesteśmy w stanie przewozić towary z kontrolowaną temperaturą, chłodnią lub niebezpieczne z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Dzięki HRX zawsze możliwe jest śledzenie transportu za pośrednictwem naszego internetowego systemu Track & Trace. W przypadku konieczności doubezpieczenia, możemy również zaoferować ubezpieczenie transportowe, na wypadek ewentualnego ryzyka.

Nasze ciężarówki wykonują wiele załadunków i rozładunków w ciągu dnia, co pozwala nam być elastycznym i mieć pewność, że przyjmowane zamówienia są realizowane sprawnie. Jeśli masz pytania dotyczące procesu dostawy, zawsze masz do dyspozycji naszych ekspertów sprzedaży, gotowych odpowiedzieć, doradzić i wycenić transport. HRX dostarcza najszybszy transport międzynarodowy od ponad 30 lat, dając nam bogate doświadczenie, aby zaoferować najlepsze dostępne rozwiązanie.

Jeśli chcesz zdobyć więcej informacji, nasze warunki świadczenia usług i przewodnik po portalu dla klientów są zawsze do Twojej dyspozycji.

Możliwe jest również sprawdzenie informacji dotyczące Ogólnych Warunków Nordic Association of Freight Forwarders oraz konwencji CMR, które są stosowane w sektorze logistycznym.

Zamawianie transportów w Polsce

Zamawianie transportu w Polsce za pośrednictwem naszego portalu internetowego jest łatwe i przyjemne. W razie jakichkolwiek pytań nasz przyjazny i doświadczony zespół sprzedaży jest zawsze gotowy do pomocy. Witamy w rodzinie HRX!

 

Transport w PolsceTransport w Polsce