Polityka prywatności i plików cookie Czytaj więcej
Ustaw region: Poland

Finland

English Suomi

Estonia

English Estonian

Latvia

English Latvian

Lithuania

English Lithuanian

Poland

English Polish

Sweden

English Svenska

Od 1991..

Historia HRX rozpoczęła się w 1991 roku, kiedy jego pierwsza furgonetka kierowała się z Helsinek w Finlandii do portu w Tallinie w Estonii. Od tego czasu firma rodzinna rozrosła się i rozszerzyła, ale wciąż ma takie same wartości, jakie miała od samego początku. Naszym celem jest być najlepszym partnerem logistycznym, aby zapewnić sukces naszych klientów.

.. do 2021

Od czasu powstania HRX rozwinęło się i w chwili obecnej funkcjonuje w 6ciu krajach, w których posiadamy własne terminale wraz z zatrudnionym wysoko wykwalifikowanym własnym personelem. Nasze lokalizacje w Helsinkach, Sztokholmie, Tallinie, Rydze, Wilnie i Warszawie są strategicznie rozmieszczone, aby zapewnić optymalny harmonogram odbiorów i dostaw.
Obejrzyj nasz wideo, zobacz nas w akcji

Obejrzyj nasz wideo, zobacz nas w akcji

SUPERB FLOTA GOTOWA DO UŻYCIA
270

SUPERB FLOTA GOTOWA DO UŻYCIA

Dysponując nowoczesną i rozwijającą się flotą ponad 270 pojazdów i lokalną obecnością na każdym z naszych rynków, pozostajemy wierni naszym wartościom. Ekspresowy transport oznacza pełną kontrolę nad naszym systemem. Posiadamy również około 12 000m2 powierzchni magazynowych w terminalach i przechowujemy towar zgodnie z potrzebami naszych klientów.
HRX TO PRZEDE WSZYSTKIM LUDZIE

HRX TO PRZEDE WSZYSTKIM LUDZIE

Ciężarówki i terminale są ważne, ale w końcu to nasz oddany personel naprawdę robi różnicę. 250 zaangażowanych profesjonalistów HRX stanowi integralną część tego, co odróżnia nas od konkurencji.

KWESTIE JAKOŚCI

Jesteśmy dumni z naszych systemów jakości i ochrony środowiska, które kierują naszymi działaniami. Posiadamy certyfikat jakości ISO14001 oraz certyfikat ochrony środowiska ISO9001, który jest corocznie kontrolowany przez Kiwa Inspecta.

WSPIERANIE BIZNESU KLIENTA

SZYBKOŚĆ
SZYBKOŚĆ

Wielu to obiecuje. Nieliczni dostarczają.

ELASTYCZNOŚĆ
ELASTYCZNOŚĆ

Dla nas bycie najbardziej elastycznym i wiarygodnym partnerem biznesowym oznacza trzymanie się naszych obietnic.

NIEZAWODNOŚĆ
NIEZAWODNOŚĆ

W HRX jesteśmy dumni z naszych wartości.

PROSTOTA
PROSTOTA

Szybkość to nie tylko dostarczanie przesyłek na czas, ale także rozwiązywanie problemów i natychmiastowe rozwiązywanie problemów.

p