Polityka prywatności i plików cookie Czytaj więcej
Ustaw region: Poland

Finland

English Suomi

Estonia

English Estonian

Latvia

English Latvian

Lithuania

English Lithuanian

Poland

English Polish

Sweden

English Svenska

Najszybszy transport międzynarodowy w obrębie Morza Bałtyckiego

Transport międzynarodowy realizowany poprzez firmę HRX jest łatwy, niezawodny a przede wszystkim szybki. Posiadamy terminale, profesjonalnie wyszkolony personel i flotę samochodów w sześciu krajach. Dzięki temu możemy zapewnić najszybszą dostawę na Litwę, Łotwę, Estonię Dania, Finlandię i Szwecję. Na stałe współpracujemy z partnerami mając możliwość realizacji transportów również w pozostałe części świata.

Dysponujemy flotą ponad 250 różnych ciężarówek, busów o różnych rozmiarach, które umożliwiają nam szybki i niezawodny transport wszystkich rodzajów paczek. Oprócz zwykłych towarów jesteśmy w stanie przewozić towary wymagające kontrolowanej temperatury, chłodni lub towary niebezpieczne z zachowaniem ostrożności i wymaganych przepisów. Dzięki systemowi śledzenia HRX Track & Trace, zawsze istnieje możliwość samodzielnego sprawdzenia aktualnego statusu transportu. W przypadku konieczności doubezpieczenia możemy również zaoferować dodatkowe ubezpieczenie transportowe na wypadek ewentualnego ryzyka.

Nasze ciężarówki są w ciągłym ruchu, każdego dnia, realizując załadunki i rozładunki dla naszych klientów, co sprawia, że jesteśmy elastyczni i co daje pewność, że Twoje zamówienia są realizowane równie sprawnie. Jeśli masz pytania dotyczące procesu dostawy, zawsze masz do dyspozycji naszych ekspertów logistycznych, gotowych odpowiedzieć i doradzić. HRX realizuje najszybszy transport międzynarodowy od ponad 30 lat, posiadając przez to bardzo bogate doświadczenie, aby zaoferować najlepsze dostępne rozwiązanie.

.

Transport międzynarodowy poza Europą

Jeśli istnieje potrzeba zorganizowania transportu poza Europę, HRX dzięki posiadanym możliwością jest w stanie pomóc w organizacji takiego transportu. Współpraca z partnerami zapewnia najlepsze harmonogramy dostaw i ceny. Współpracujemy z przewoźnikami świadczącymi usługę frachtu lotniczego i morskiego, aby zapewnić najlepsze możliwe standardy. Połączenie naszych podstawowych usług z naszą siecią partnerską oznacza, że wszystkie przesyłki podróżują szybko i sprawnie z jednego kontynentu na drugi. Mogą to być Chiny, Republika Południowej Afryki lub USA. Dostarczymy przesyłkę tam, gdzie powinna się znaleźć bezpiecznie i szybko.

Odprawa celna w transporcie międzynarodowym

Oprócz organizowania transportu międzynarodowego, posiadamy również możliwości wsparcia przy prowadzonych formalnościach przed urzędem celnym. W HRX posiadamy doświadczenie w zakresie procedur i procesów celnych w różnych obszarach i możemy zagwarantować, że zlecone transporty sprawnie zostaną dostarczone do odbiorców. Możemy wesprzeć lub przygotować deklarację celną. W razie potrzeby możemy również przygotować raport Intrastat.

Dodatkowe informacje dotyczące ogólnych warunków Nordic Association of Freight Forwarders i konwencji CMR.

Zamawianie transportu międzynarodowego

Zamówienie transportu międzynarodowego za pośrednictwem naszego portalu internetowego jest łatwe i przyjemne. W razie jakichkolwiek pytań nasz przyjazny i doświadczony zespół sprzedaży i wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Witamy w rodzinie HRX!

Transport międzynarodowyTransport międzynarodowy